LT | EN
   

AIVA programos sudėtyje realizuota praėjimo kontrolės į objektus ir darbo laiko tabelių automatinio suformavimo sistema.

Žemiau parodyta AIVA praėjimo į objektus apskaitos sistemos funkcinė schema.

 

Darbininkų priskyrimas projektams

Iš darbuotojų žinyno pasirenkami darbuotojai, kurie dirbs objekte ir suformuojamas pradinis projekto tabelis. Pagal tai kas priskirta projektui tikrinama ar darbininkas turi teisę patekti į objektą.

Tie patys darbininkai gali būti priskirti keliems objektams. Tuo atveju programa kontroliuoja ar suminiai dirbdamas darbininkas dviejuose objektuose neviršijo 8 darbo val.

 

Praėjimo registracija RFID kortele

Darbininkas atėjęs į objektą užsiregistruoja nuskaitydamas savo RFID kortelę. Nuskaitymui gali būti naudojama stacionarus RFID nuskaitytuvus arba darbų vadovo išmanusis telefonas su NFC funkcija.

Stacionarus nuskaitytuvus gali būti apjungtas su praėjimo kontrolės įranga-turniketais ir spynomis.

Darbininkų atėjimo –išėjimo registras

Darbininkų atėjimas ir išėjimas iš RFID kortelių skenavimo įrangos perduodamas ir įrašomas kartu su data ir laiku į duomenų bazę, iš kurios suformuojamas praėjimo registras. Registre galima peržiūrėti tiek jau atėjusių į objektą darbininkų sąrašą, tiek dar neatėjusių (vėluojančių) sąrašą. Taip įmonės administracija gali per nuotoli kontroliuoti darbo drausmę.

 

Darbo laiko tabelio paskaičiavimas ir suformavimas

Iš praėjimo registro duomenų programa paskaičiuoja kiek laiko kiekvieną darbo diena darbininkas dirbo objekte ir suformuoja darbo laiko apskaitos tabelį. Todėl nebereikia jo vesti ranka ir taip sutaupomas laikas.

 

 

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Darbininkų atvykimo ir išvykimo iš objekto kontrolės bei blaivumo matavimo sistema ir elektroninis tabelis
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2020 Aiva sistema
webleader.lt