Statybų bendrovės kad gauti naujus projektų užsakymus turi atlikti nemažai darbų, -surinkti duomenis, apskaičiuoti darbų kainas ir suplanuoti projekto darbų grafiką, paruošti pasiūlymą ir sutartį. Tam kad pasiūlymas laimėtų reikalinga apklausti tiekėjus ir darbų subrangovus ir agautas kainas įvertinti skaičiuojant pasiūlymo sąmatą. 

Visi šie valdymo darbai užima nemažai laiko, todėl didina įmonės valdymo išlaidas. Neįdėjus pakankamai pastangų paruošti pasiūlymą konkurso galite nelaimėti. o laimėjus toks  projektas gali tapto nuostolingas dėl neteisingo kainų įvertinimo.

 

Tiksliau įvertinti projekto vykdymo kainas ir su gerokai mažesnėmis valdymo sąnaudomis paruošti komercinius pasiūlymus ir rezultate laimėti daugiau pelningų projektų Jums gali padėti AIVA statybinių projektų CRM sistema.

 

AIVA Statybų CRM,- tai specialiai statybinėms įmonėms skirta darbo su potencialiais užsakovais skirta sistema, kurios pagalba automatizuosite pasiruošimo konkursams valdymo procesus ir su mažiausiomis darbo laiko sąnaudomis paruošite daugiau laiminančių pasiūlymų ir sudarysite projektų sutarčių.

 

Automatizuojamo valdymo proceso schema, kurioje parodyta, kokias pagrindines funkcijas automatizuosite sistemos pagalba ir kaip duomenys keliauja iš vienos posistemės į kitą, matote žemiau paveikslėlyje.

Nuo to kaip gerai paruošime komercinius pasiūlymus konkursams priklauso ar gausime užsakymus ir ar jie bus pelningi ar nuostolingi.

AIVA statybų CRM sistema galite diegti tiek kaip savistovią sistemą, tik kaip AIVA projektų valdymo sistemos pirmą dalį. Antru atveju, užregistruoti per šią sistemą sutarčių duomenys, toliau tarnauja projektų planavimui ir vykdymo valdymui.

 

AIVA statybų CRM yra AIVA verslo valdyumo sistemos (VVS) dalis, todėl, ją įdiegę, toliau galite diegti kitus, aprašytus šioje svetainėje, sistemos modulius.

 

Pačią AIVA statybų CRM galite įdiegti taip pat dalimis pradedant nuo minimalių automatizuojamų funkcijų,-konkursų  registracijos bei pasiruošimo darbų valdymo sistemos, ir baigiant visų aukščiau parodytų valdymo funkcijų automatizavimu. Žemiau parodyti tris sistemos galimi diegimo variantai

 

AIVA statybų CRM programą galite įsigyti arba naudotis kaip paslauga Internetu mokėdami mėnesinį mokestį, kurio dydis priklauso nuo pasirenkamų programos funkcijų bei darbo vietų (kompiuterių) skaičiaus. Pasirinkite Jus dominantį planą ir gaukite naudą jau dabar.

AIVA statybų CRM programinės įrangos kainos 

(kainos vienai darbo vietai, kai minimum 3 vietos)

Basic

Premium

Enterprise

10 Eur /mėn.  nuoma 

arba 260 Eur įsigyti   

20 Eur /mėn.   

arba 480 Eur įsigyti  

25  Eur /mėn.    

arba 590 Eur įsigyti  

Darbuotojų modulis

Darbuotojų modulis

Darbuotojų modulis

Užsakovų modulis 

Užsakovų modulis 

Užsakovų modulis 

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Tiekėjų ir subrangovų modulis

Konkursų modulis

Konkursų modulis (kartu su sąmatų importo moduliu) 

Konkursų modulis (kartu su sąmatų importo moduliu)

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Užsakovais modulis

Sutarčių su Subrangovais modulis 

Sutarčių su Subrangovais modulis 

Sutarčių su Subrangovais modulis  

Užduočių valdymo modulis

Užduočių valdymo modulis 

Užduočių valdymo modulis


Įrankių, medžiagų, darbų katalogas 

Įrankių, medžiagų, darbų katalogas


AIVA sąmatų nedidelių ruošimo modulis

AIVA nedidelių sąmatų ruošimo  modulis


Kainų apklausų Internetu modulis

Kainų apklausų Internetu modulisProjekto darbų grafiko ruošimo iš sąmatos modulis 


 Papildomų paslaugų kainos:


Jei bazę laikote mūsų administruojame Interneto vizijos serveryje, Duomenų bazės iki 5 GB hostingo ir administravimo kaina 20 Eur/mėn 


Jei pageidausite, sistemos aptarnavimo- konsultacijų, apmokymų, kylančių klausimų sprendimo iki 0,5 Val per mėnesį bei programos naujų versijų atnaujinimo kaina 18 Eur/Mėn


Apmokymų virš 0,5 Val per mėn. kaina 50 Eur/val.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  AIVA Statybų CRM bazinė versija
  AIVA Statybų CRM pagrindinė versija
  AIVA Statybų CRM pilna versija
 


 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt