Finansinei buhalterinei apskaitai galite naudoti  jau turimą buhalterinės apskaitos programą, į kuria galima bus tiesiogiai įrašyti duomenis iš AIVA projektų valdymo sistemos.

Todėl buhalterei nebereikės didžiają dalį apskaitos duomenų  įvedinėti ranka.

 

Možoms naujos įmonėms, kurios dar neturi savo buhalterinės apskaitos programos galime pasiūlyti kartu su kitas moduliais ir  AIVA finansinės buhalterinės apskaitos, turto  bei pirminimų siuntimo skolininkams  modulius.

Žemiau paveikslėlyje parodytos pagrindinės AIVA buhalterinės apskaitos funkcijosir jų ryšiai.

http://www.aiva.lt/images/image/kn_AIVA_Buhalterija_schema.png

Daugelio žinomų buhalterinės apskaitos programų trūkumas yra tai, kad  jų darbui reikalinga įvesti daug duomenų. Tam gaištamas laikas, atsiranda duomenų įvedimo klaidos, reikalingi papildomi darbuotojai kas didina įmonės valdymo išlaidas

 

AIVA  Buhalterinės apskaitos automatizavimo sprendimas išsprendžia šią problemą. Pagrindiniai duomenys  buhalterinei apskaitai atsiranda automatizuojant pardavimo, tiekimo, projektų valdymo ir gamybos procesus.

 

AIVA buhalterinės apskaitos automatizavimo sprendimo pagrindinis privalumas yra tai, kad buhalteriams nebereikia rankiniu būdu įvedinėti daugybės pirkimo ir pardavimo dokumentų duomenų. Šiuos duomenis buhalterinei apskaitai  programa suformuoja automatiškai iš kitų programoje esančių duomenų , kurie atsiranda automatizuoto procesų valdymo metu. Darbo laiko s1naudos apskaitai yra 90% mažesnės palyginti su kitomis buhalterinės apskaitos sistemomis

 

Antras didelis  AIVA buhalterinės apskaitos sprendimo privalumas yra tas ,kad visos finansinės ataskaitos gaunamos realiu laiku iš  tiekimo, pardavimo ir gamybos valdymo procesų duomenų

 

Trečias mūsų programos privalumas yra tai kad programa pati priskiria dokumentams buhalterines sąskaitas ir suformuoja ataskaitas, todėl vesti buhalterinę apskaitą galėtų net ne specialistas.

 

Naudojant AIVA programą buhalterinei apskaitai buhalteriams lieka daugiau laiko duomenų analizei ir optimalių sprendimų ieškojimui.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt