LT | EN
   

AIVA STATYBA programoje iš projekto grafiko suformuojamos savaitinės paraiškos tiekimui, kurias papildo darbų vadovas. Šias paraiškas tiekimo skyrius performuoja į užsakymus tiekėjams, kurie išsiunčiami el. paštu tiesiogiai iš programos. Gavus užsakytas medžiagas ar mechanizmus, jų registracija galima atlikti tiesiogiai objekte patvirtinant užsakymo įvykdymą.

Savaitės paraiškų suformavimas medžiagoms ir mechanizmams

Pasirinkus iš projekto grafiko savaitę, programa suformuoja paraišką su reikalingoms tai savaitei pagal planą medžiagomis ir mechanizmais. Darbų vadovui telieka tik patikslinti šią paraiška, todėl programa jam sutaupo daug laiko paraiškų ruošimui.

 

Paraiškų papildymas naujomis medžiagomis, nenumatytomis sąmatoje

Jei sąmatoje nebuvo numatytos tam tikros reikalingos medžiagos ar mechanizmai darbų vadovas gali papildyti paraišką įvesdamas ir priskirdamas tas medžiagas tam tikriems darbams.

 

Medžiagų kiekio paskirstymas savaitės dienomis

Jei medžiagos visas kiekis turi būti atvežtas ne iš karto o paskirstytas savaitės dienomis, darbų vadovas gali kiekį padalinti ir tas bus nurodyta užsakyme tiekėjui.

 

Medžiagų kainų apklausa pagal darbų vadovo paraišką

Iš darbų vadovo paraiškos, pirmiausia, atliekama kainų apklausa (žr. Kainų apklausa ), o užsakymas padaromas patvirtinant tiekėjo kainos pasiūlymą.

 

Medžiagų logistikos valdymas iš centrinio sandėlio į objektą

Jei reikalingos paraiškoje medžiagos yra įmonės sandėlyje, per užsakymą logistikai jos perkeliamos į objektą.

Paraiškų peržiūra, kontrolė

Darbų vadovų paraiškos parodomos tiekimo skyriuje paraiškų registre. Finansų kontrolei programa paskaičiuoja už kokia sumą jau buvo užsakyta ir kiek dar liko pagal projektą. Programos panaudojimas padeda tiekimo skyriui kontroliuoti pirkimų sąmatas

 

Paraiškų performinimas į užsakymus tiekėjams

Programa performuoja paraiškas tiekimui į Užsakymus tiekėjams. Tiekimo vadybininkui tereikia tik pasirinkti iš kurio tiekėjo užsakyti, Jei buvo atlikta kainų apklausa jis mato kurio tiekėjo kainos geriausios, todėl programa sutaupo labai daug laiko tiekimo užsakymų vykdymui.

 

Užsakytų medžiagų registracija

Tiekėjui atsiuntus medžiagas tam kad užregistruoti jų gavimą tereikia tik pasirinkti iš užsakymų registro jam siųstą užsakymą ir patvirtinti, kad medžiagos gautos. Jei skiriasi kiekiai ar kainos sąskaitoje galima tvirtinant jas pakoreguoti ir įrašyti dokumento Nr.. Šie duomenys automatiškai perduodami buhalterinei apskaitai.

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2018 Aiva sistema
webleader.lt