LT | EN
   

Medžiagų tiekimas objektams yra vienas iš svarbiausių faktorių nuo ko priklauso projektų įvykdymo terminai ir kaina.


Šioje srityje įmonės susiduria su daugelių problemų, kaip ne laiku užsakytos medžiagos ir iš to kylančios darbininkų prastovos, bei vėluojantys projekto vykdymas, didelės laiko sąnaudos medžiagų užsakymui ir apskaitai, perkamų medžiagų kainų ir kiekių kontrolės sunkumai, kas veda į per dideles išlaidas medžiagoms bei administravimui.


 Projektai dažnai  tampa nuostolingais, o bendrovės kartais priverstos net bankrutuoti.

Šių problemų gali  padėti išvengti originalus sprendimai, realizuoti AIVA STATYBA programoje medžiagų tiekimo valdymui.


AIVA STATYBA programoje automatizuotas visas medžiagų tiekimo ir sunaudojimo objektuose  apskaitos procesas, įskaitant ir kainų apklausą Internetu.

 

Nuo kitų tiekimo valdymo sprendimų mūsų sprendimas skiriasi tuo, kad visas tiekimo ir paskaitos procesas valdomas iš projekto Ganto grafiko tiesiogiai, o tiekėjai patys įveda savo pasiūlymų duomenis Internetu tiesiogiai į programos duomenų bazę, todėl per trumpą laiką įmonė gali apklausti daug potencialių tiekėjų ir gauti geriausias kainas.


Šiame procese dalyvauja darbų vadovai ir tiekimo vadybininkas, o jam vykdyti nereikia darbų vadovams skaičiuoti medžiagų poreikio, rašyti paraiškas, ranka sudaryti nurašomų medžiagų sąrašus, todėl jie turi daugiau laiko valdyti objekto darbus.

 

Mūsų sprendimas medžiagų tiekimo valdymui ir paskaitai padeda greičiau ir su mažesnėmis laiko sąnaudomis pigiau užsakyti medžiagas, taip sutaupant milžiniškas lėšas medžiagoms 


Atkrenta   rankinis medžiagų suvedimas į apskaitos programą, todėl sumažėja apskaitos klaidos,  taupomas darbuotojų laikas, o tai leidžia , priklausomai nuo įmonės dydžio, sutaupyti nuo vieno iki kelių apskaitos darbuotojų etatų. 

Programa padeda kontroliuoti vadovams realiame laike  medžiagų gavimą ir likučius , jų panaudojimą objektuose lyginant su projekto sąmata ir laiku imtis priemonių kad išvengti nuostolių

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Medžiagų užsakymo objektams, kainų apklausų ir apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt