AIVA statybos projektų darbų valdymo sistemos pagrindinės automatizuojamos funkcijos parodytos žemiau paveikslėlyje.

Kokią problemą padės Jums išspręsti AIVA statybos projektų darbų valdymo sistema?

 

Koks projektų darbų valdymo  automatizacijos tikslas ?

 

 

 

Šiuo metu darbų valdymui objektuose statybinėse įmonėse darbų valdymo funkcijos – kasdieninių darbų planavimas, jų paskirstymas darbininkams bei atliktų darbų registracija daugiausia atliekama rankiniu būdu, kartais pasitelkiant tokias priemones, kaip Excel programa darbų registravimui ir elektroninis paštas ataskaitų siuntimui.

 

Kaip rašoma viename straipsnyje šia tema, atlikti tyrimai daugelyje šalių rodo, kad viena iš laiko nuostolių priežasčių yra blogas kasdieninių darbų planavimas ir kontrolė.

 

Projektų darbų valdymo automatizacijos pagrindinis  tikslas yra sumažinti darbininkų  laiko nuostolius ir padidinti darbo našumą.

 

Tam kad pasiekti šį tikslą programa turi:

·       Sutaupyti darbų vadovų laiką kasdieninių darbų planavimui ir atlikimo valdymui, tam kad darbų vadovai galėtų geriau organizuoti darbą ir pasiekti geresnių rezultatų

·       padėti kontroliuoti projekto darbų eigą kad projektai nevėluotų

·       padėti įdiegti apmokėjimo nuo darbų sistemą, kuri didintų darbininkų suinteresuotumą  darbų ir tuo pačiu jų darbo našumą.

 Kokius  funkcijas automatizuoja AIVA darbų valdymo sistema?

 

Savaitės ir dienos užduočių sudarymas

Pasirinktai savaitei programa suformuoja sąrašą reikalingų atlikti darbų.

Darbų vadovui lieka tik paskirstyti darbų kiekius savaitės dienomis bei įvesti faktiškai atliktų darbų kiekius. Tokiu būdu programa sutaupo darbų vadovui laiką užduočių paruošimui ir atlikimo kontrolei .

 

Projekto darbų peržiūra registracija per Aplikaciją planšetėje

Reikalingi atlikti dienos darbai gali būti perduodami į planšetę ar išmanųjį telefoną.

Darbų vadovas priimdamas padarytus darbus, planšetėje gali atžymėti kad užduotis įvykdyta arba įvesti koks jos kiekis įvykdytas, jei užduotis įvykdyta nepilnai ar viršyta. Toks sprendimas padeda vadovui operatyviai užregistruoti darbų atlikimą tiesiogiai objekte. Matyti jam priskirtus darbus ir atžymėti jų įvykdymą gali ir darbininkai per aplikacija telfone

 

Atlikti darbai operatyviai parodomi Ganto grafike

Užregistravus kad darbai atlikti, tai programa parodo Ganto grafike, kas padeda vadovams operatyviai ir akivaizdžiai stebėti kaip vykdomas projektas.

Sankaupinės mėnesio darbų atlikimo ataskaitos suformavimas

Iš užregistruotų atliktų užduočių duomenų programa paskaičiuoja kiek per mėnesį atlikta darbų ir juos parodo sankaupinėje atliktų darbų ataskaitoje. 

Tai sutaupo nemažai darbuotojų laiko ataskaitos paruošimui.

 

Darbų atlikimo aktų ir PVM sąskaitos faktūros spausdinimas

Iš darbų atlikimo ataskaitos galima atspausdinti darbų atlikimo aktą suderinimui su užsakovu.

 

Po akto darbų atlikimo suderinimo, galima įvesti suderintų darbų kiekius, kurie gali skirtis nuo faktiškai atliktų, ir atspausdinti galutinį darbų atlikimo aktą pasirašymui. Pagal šiame akte esančius darbus iš sankaupinės ataskaitos programa suformuoja PVM sąskaitą- faktūrą apmokėjimui.

Automatizuotas aktų paruošimas padeda sutaupyti nemažai darbo laiko.

 

Atlyginimų skaičiavimas darbininkams už jų atliktus darbus

Iš užregistruotų atliktų darbų duomenų programa automatiškai paskaičiuoja darbininkams atlyginimus, kas didina jų suinteresuotuma darbu.

 

Kokią naudą gausite įdiegę AIVA darbų valdymo sistemą           

   

 

Kaip rašoma „Project Management System: Task Manager app & Software – FINCLOCK“, aplikacijos, kurioje darbininkas mato jam skirtas užduotis ir užmokestį, telefone panaudojimas darbo našumą padidino 25%.

O operatyvus komunikavimas per telefono aplikaciją su objektu sumažino objekto sąnaudas 2–3%.

Kasdieninė registracija atliktų darbų objekte padeda patikslinti tolimesnį projekto darbų planą, tarnauja kaip atliktų darbų įrodymas užsakovui, padeda geriau kontroliuoti projekto vykdymo eigą.

 

Privalumai

·         Suplanuotas projekto darbų užduotis galima pateikti tiek  darbų vadovams, tiek vykdytojams išmaniajame telefone

·         atliktų projektų darbų registracija vykdoma ne įvedant visus duomenis apie atliktus darbus, o tik įvedamas atlikto darbo kiekis ir patvirtinimas suplanuoto darbo atlikimas,

·         Yra  galimybė patvirtinti suplanuotų darbų atlikimą ne tik kompiuteryje bet ir išmaniuoju telefonu.

 

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Statybos darbų valdymo ir apskaitos sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt