LT | EN
   

AIVA GAMYBA lengvai pritaikoma įvairių pramonės šakų gamybinėse įmonėse. Tai pasiekiama tuo, kada tiek įmonės gaminami gaminiai tiek jų gamybos procesas modeliuojamas  duomenų bazėje per programos Katalogo modulį.

 

 Ji tinka tiek standartinei serijinei gamybai, tiek nestandartinei, pritaikomai pagal klientų individualius užsakymus ir projektinių gaminių gamybai.

AIVA GAMYBA programa buvo įdiegta įvairių gamybos šakų įmonėse,- medžio, baldų, metalo, mašinų plastiko, stiklo, siuvimo, elektronikos, reklamos gamybos ir kt. 

Diegiant šiose įmonėse buvo papildomas programos funkcionalumas kad įvertinti kiekvienos pramonės šakos darbo specifiką.

 

Kadangi AIVA programa kuriama ir diegiama jau daug metų,  todėl ne visose įmonėse įdiegtos visos funkcijos- ir dėl to kad kai kurių funkcijų anksčiau dar nebuvo sukurta, arba įmonės neturėjo lėšų  į jas investuoti.

Per tą laiką šalia sėkmingų diegimų buvo ir ne visai sėkmingų ir ne tik dėl programos tuo metų buvusių trūkumų. Labai daug priklauso ir nuo darbuotojų noro keistis, bei vadovų požiūrio į programos diegimą. Geriausia programa nebus įdiegta, jei įmonėje nebus kam diegti, o vadovas pastoviai nereikalaus to iš savo darbuotojų.

 

Išmokti dirbti su AIVA GAMYBA programa labai lengva, o ir naudotis savo darbe visai nesunku.

 Tačiau nemažas darbas yra diegimo metu paruošti gamybos duomenų bazę. Tam reikia skirti nemažai geriausių įmonės darbuotojų, kurie gerai žino gamybą, laiko. 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2019 Aiva sistema
webleader.lt