Priežastys, kodėl verta vienoje sistemoje turėti darbo laiko registravimo ir gamybos operacijų funkcionalumą

Registruodami kada atvyko į darbą ir kada išvyko darbuotojas bei kada pradėjo ir kada baigė gamybos užduotis galite pamatyti, kas šiuo metu dirba, ką daro, o kas tiesiog „tinginėja“, kiek laiko praėjo po to  darbuotojai atėjus į dabą jis paradėjo dirbti ir kiek laiko praėjo, nuo to kai jis baigė paskutinę užduoti ir išjo iš darbo.

 Šios informacijos dėka:

·       galite lanksčiai priskirti užduotis - nes žinote, kiek žmonių pasirodė darbe ir su kuriomis mašinomis jie gali dirbti;

·       Kai kas nors užsiregistruoja, bet nepradeda dirbti, tai matoma gamybos grafike (ir jums nereikia to pamatyti į gamybos salę), todėl net ir dirbdami namuose galite reaguoti.

·       Kurie darbuotojai vėluoja  į darbą ir kas išvyksta anksti. Tuoj pat matai, kas išsiregistravo iki savo pamainos pabaigos. Nereikia laukti iki mėnesio pabaigos. Informacija yra tiesioginė ir aiški informacijos suvestinėje, kurioje matote užsakymų ir operacijų eigą.

Abiejų sistemų darbas kartu,-darbo laiko apskaitos ir operacijų registracijos, gali padėti sumažinti klaidas / paspaudimų ir registracijų trūkumą abiejose sistemose . Tam tikslui galima realizuoti apribojimus kad:

·       Niekas negali pradėti dirbti pagal tvarką tol, kol neprisiregistruoja darbe (tai dažna problema, kad žmonės pradeda dirbti prieš prisijungdami, o tai tampa sunku stebėti pažangą, darbo valandas ir pan. Bei sukuria chaosą) organizuotumo trūkumas);

·       Niekas negali išsiregistruoti nebaigęs darbo mašinoje - tai dar viena dažna problema. Žmonės skuba grįžti namo ir pamiršta baigti paskutinę operaciją. Tai sutrikdo produktyvumo ir efektyvumo skaičiavimus.

Realiuoju laiku galima stebėti visas pertraukas darbe ir jų priežastis

Galite patikrinti procentą laiko, praleisto dirbant.

Dažnai paaiškėja, kad iš 200 įmonėje praleistų valandų tik 140 valandų buvo produktyvios, išleistos operacijoms ir pan. Tai dar viena puiki funkcija ir jūs galite ja naudotis:

·       aptarti atlyginimų didinimą / premiją,

·       patikrinkite, kur atsiranda pinigų nutekėjimas, nes kiekviena valanda, kuri nėra produktyvi, kainuoja papildomus pinigus ir laiką

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2021 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt