E-komercijos sistema gamybininkams priklauso nuo to kokius gaminius įmonė gamina,-standartinius į sandėlį, nestandartinius pagal klientų užsakymus, projektinius pagal klientų užsakymus.

Standartinių gaminių atveju svetainėje  klientai turi turėti galimybę išsirinkti gaminius, jei jie yra sandėlyje juos rezervuoti, jei ne- užsakyti kad pagamintų. Sistema turi atlikti užsakytų gaminių rezervaciją sandėlyje, sukurti užsakymų išdavimų planą sandėliui, o jei reikalingų gaminių nėra sandėlyje, perduoti užsakymą vykdymui į gamybos planą.

Nestandartinių gaminių atveju svetainėje klientai turi turėti galimybę pasirinkti gaminio tipą, įbesti norimus gaminio išmatavimus, pasirinkti spalva, gaminio sudėtį ir pan., Sistema turi paskaičiuoti užsakomų gaminių kainą, suplanuoti kada užsakymas gali būti pagamintas, perduoti užsakymą į gamybos planą.

Projektinių gaminių atveju svetainėje turi būti galimybė pasirinktam gaminių tipui užregistruoti paklausimą, įkelti gaminio eskizo arbą brėžinio failą, pagal kurį turi būti pagamintas užsakytas gaminys (pav., baldai restoranui). Sistema turi įrašyti paklausimą į vadybininkų darbų planą, kad jie paruoštų sistemoje pasiūlymą ir jį išsiųstų klientui. Pasiūlymas klientui turi būti matomas ir Interneto svetainėje prie jo paklausimo.

E-komercijos sistemos  funkcijos priklauso su kokiais klientais dirba įmonė, - vartotojais, didmenininkais, kitais gamybininkais.

Dirbant su didmenininkais E-komercijos sistema turi rodyti kiekvienam klientui jam priskirtas gaminių kainas ir nuolaidas, registruojant užsakymą tikrinti ar neviršytas suteiktas klientui kreditas.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Nestandartinių vienetinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę sistemos projektavimas ir programavimas
  Parduotos klientui produkcijos ataskaitų interneto svetainėje projektavimas ir programavimas
  Projektinių gaminių paklausimų pasiūlymams registravimo ir užsakymo tvirtinimo iš komercinio pasiūlymo Interneto svetainėje sistemos projektavimas ir programavimas
  Klientų užsakymų registracijos iš gauto naujienlaiško sistemos programavimas
  Standartinių gaminių užsakymo per Interneto svetainę sistemos projektavimas ir programavimas
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt