Jei E-komercijos sistema nesuintegruota su gamybos valdymo sistema tai ji iš vis nėra sistema , o tik svetainė su prekių užsakymo funkcija ir iš tokio sprendimo mažai naudos.

Gamybos įmonės B2B e-komercijos sistemai sukurti reikalinga suintegruoti šiuos procesus.

1)      Gamybos užsakymų registracijos Interneto svetainėje ir jų gamybos valdymo sistemos

  • Gaminių katalogo kūrimo verslo valdymo sistemoje ir Interneto svetainėje
  • Užsakymų padarytų per Interneto svetainę įrašymo į verslo valdymo sistemą
  • Produkcijos likučių apskaitos verslo valdymo sistemoje su atvaizdavimu Interneto svetainėje
  • Apmokėjimų gautų per Interneto svetaine įrašymo į Verslo valdymo sistemą
  • Gamybos užsakymų  perdavimo į gamybos valdymo sistemą įvykdymo terminų planavimui ir suplanuotų terminų iš gamybos valdymo sistemos perdavimo ir atvaizdavimo Interneto svetainėje prieš galutinai suformuojant užsakymą
  • Užsakymo terminų patvirtinimo perdavimas iš Verslo valdymo sistemos ir atvaizdavimas priimtų užsakymų sąraše
  • Užsakymų gaktinės gamybos pradžios ir pabaigos perdavimo ir atvaizdavimo vykdomų užsakymų sąraše
  • Pagamintos produkcijos išvežimo dokumentų -Sąskaitų faktūrų ir Važtaraščių failų suformuotų verslo valdymo sistemoje indikacija įvykdytų užsakymų ataskaitoje Interneto svetainėje su galimybe atsiųsti juos iš svetainės

2)      Paklausimų produktams registracijos Interneto svetainėje ir  paklausimų valdymo CRM sistemoje

Jei klientai Interneto svetainėje galės ne tik peržiūrėti gaminius ir juos užsakyti bet ir pateikti apie juos klausimus vadybininkams, tada reikalinga kad iš Interneto svetainės būtų užregistruotą užduotis vadybininkams verslo valdymo sistemos CRM posistemėje, o paruoštas CRM sistemoje el. laiškas su atsakymu ar siųstas klientui komercinis pasiūlymas būtų matomas kai klientas vėl prisijungs Interneto svetainėje.

3)      Parduotų gaminių registracijos per Interneto svetainę remontui ir jų remonto valdymo sistemos

Jei Interneto svetainėje klientai registruos užsakymus pirktų iš gamybos įmonės produktų garantiniam ar pogarantiniam remontui, tada reikalinga interneto svetainėje parodyti ir anksčiau pirktus ne per Interneto svetainę gaminius ir jų pirkimo datą, kad klientas matytų ar aptarnavimas bus garantinis ar mokamas. Pasirinktam produktui svetainėje užregistruotas užsakymas remontui turi būti įrašytas į verslo valdymo sistemos serviso darbų valdymo planą. Gavus aptarnavimui gaminį užregistruotos sistemoje darbų pradžios ir pabaigos datos , bei kaina,  jei darbai mokami, turi būti atvaizduoti Interneto svetainėje.

4)      Produktų užsakymo per Interneto svetainę ir Naujienlaiškių apie gaminius ir jų kainas  suformavimo ir siuntimo

Padidinti pardavimus  įmonė gali aktyviai reklamuodama savo produktus  siųsdama naujienlaiškius su naujų produktų aprašymais, senų produktų likučių išpardavimo akcijomis sandėlio, bei pasikeitusius produktų kainininkus.

Gavę el. laišką klientai gali tiesiog iš jo turėti galimybę  per Interneto svetainę užsakyti patikusi produktą.

Kad realizuoti tolią gaminių elektronio marketingo ir užsakymo Intenetu sistemą, reikalinga programinė įranga, kuri iš gaminių aprašymų duomenų bazės imdama gaminių aprašymus ir kainas suformuotų ir išsiųstų elektroniniu paštu registruotiems duomenų bazėje klientams  naujienlaiškius.

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt