Automatinis pranešimų siuntimas klientui apie jo užsakymų būsenos pasikeitimą Klauskite
 
    

Programa automatiškai  išsiunčia klientui el. paštu pranešimus,  pasikeitus vienai iš šių kliento užsakymo vykdymo būsenai:

a)       Patvirtinus užsakymą (U,I) su terminu kada bus įvykdytas užsakymas arba vėliau jį pakeitus siunčiamas pranešimas jog užsakymas patvirtintas ir koks  gamybos terminas

b)      Perdavus užsakymą (U,I) gaminti siunčiamas dar vienas pranešimas apie šį įvykį

c)       Įvykdžius užsakymą kai visi užsakyti gaminiai pagaminti ( t.y. visų užsakymo eilučių visas kiekis yra užpajamuotas) siunčiamas pranešimas jog užsakymas pagamintas.

Kiekvieną iš šių pranešimų programa suformuoja pagal iš anksto paruoštus laiškų šablonus. Įmonė gali juos pakeisti pagal savo norus-įdėti savo įmonės logo, pakeisti pranešimo tekstą.

Prie kiekvieno automatinio pranešimo yra kreipimasis kliento vardu, taip pat nurodomas užsakymo numeris ir kita būtina pagrindinė užsakymo informacija.

Pranešimai siunčiami  į el. paštą įmonės kontaktinio asmens, kuris pažymėtas kliento kortelėje kaip "pagrindinis". Jeigu taip pažymėto kontaktinio asmens kortelėje nėra arba jam nenurodytas el. paštas, pranėšimai bus siunčiami į nurodytą prie  įmonės el. pašto adresą.

Programoje per parametrus galima nustatyti kokiems užsakymams- ar tik užsakymams gautiems per Interneto svetainę ar visiems, sistema sius  automatinius pranešimus.

Šis naujas funkcionalumas padeda geriau aptarnauti klientus, bei taupo vadybininkų laiką.
Atgal
 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2022 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt