AIVA plastikinių maišelių gamybos valdymo sistemos automatizuojamų procesų schema ir tarpusavio ryšiai parodyti žemiau pav.

 

 

 

Užsakymų priėmimas

Klientų užsakymai gali būti registruojami tiek per komercijos modulį tiek ir per Interneto svetainę. Įvedant užsakymus standartiniai maišeliai  pasirenkami iš katalogo, o nestandartiniams gali būti įvedami pageidaujami jų išmatavimai, pasirenkamos medžiagos, bei spauda.

Iš užregistruotų klientų užsakymų programa suformuos užsakymų gamybai sąrašą-planą. Naujiems klientams programa apskaičiuos kainą ir suformuos komercinius pasiūlymus, sąskaitas išankstiniam mokėjimui, bei pardavimo sutartis.

 

Vidiniai užsakymai gamybai sandėlio papildymui

Tam tikroms pozicijoms galima nustatyti normas kiek jų turi būti sandėlyje ir kiek jų gaminti. Pasiekus nustatytą minimalų lygį, programa suformuos užsakymus šių maišelių gamybai

 

 

Žaliavų perdavimas į gamybą

 

Iš klientų ir vidinių užsakymų programa suformuos užsakymų gamybai planą žaliavų perdavimui į gamybą.

Iš šio plano, pasirinkus suplanuotą tam laikui užsakymą, programa parodys kokios žaliavos reikia ir kiek bei perkels į gamybos sandėlį.

Perkeliamų žaliavų sutikrinimui su užsakymui numatytomis gali būti panaudotas kaupiklis skeneris. Kaupiklio skenerio aplikacija parodo kokių žaliavų reikia r jas nuskenavus nurašo užsakymo gamybai.

Gavusi duomenis iš elektroninių svarstyklių programa automatiškai nurašys paskaičiuotas jo gamybai medžiagas ir užpajamuos bloką į gamybos sandėlį.

 

Gamybos operacijų valdymas

 

Kada gaminti kuriuos užsakymus suplanuoja kiekvienam įrengimui gamybos planavimo programa ir parodo gamybos vadovui Ganto graike.

 

Iš šio plano programa gali perduoti užduotis tiesiogiai darbininkams, kurie dirba su tais įrengimais

 

Darbuotojui prisiregistravus kortele prie gamybos  kompiuterio ekrane programa  parodys kokius užsakymus kada ir po kiek gaminių pakuotėje reikia pakuoti. Pakuotojas pasirinkęs užsakymą supakavęs paspaus lipduko spausdinimo komandą, o programa užpajamuos supakuotą detalių kiekį, nurašys jam medžiagas-tam tikra dalį putplasčio bloko bei pakuotę.

Jei nenaudojama planavimo programa, gamybos eilę gali nustatyti gamybos vadovas paprastu užsakymo perstumimu ekrane

 

Produkcijos išvežimas

Įvykdžius užsakymą, atėjus laikui išvežti produkciją, sandėlininkė pasirinks užsakymą, o programa automatiškai atspausdins važtaraštį, arba sąskaita- faktūrą, CMR-ą ir nurašys išvežamą produkciją iš sandėlio.

 

Žaliavų tiekimo valdymas

Žaliavų ir kitų medžiagų tiekimui programa paskaičiuos trūkstamus užsakymų vykdymui bei sandėlio atsargoms  kiekius ir suformuos pasirinktiems tiekėjams laiškus su užsakymais.

Gavus užsakytas žaliavas ir medžiagas, sandėlininkui tereikės tik patvirtinti užsakymo įvykdymą ir įrašyti gauto dokumento Nr. ir datą. Programa užpajamuos žaliavas į pasirinktą sandėlį, atspausdins lipdukus su barkodais. Jei naudojamos elektroninės svarstyklės, programa pagal gauta iš svarstyklių svorį gali užpajamuoti atskirai žaliavų pakuotes ir suteikti joms barkodus.

 

 

 

 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt