AIVA GAMYBA  sistemos grnulių ir plastikinių juostų, maišelių iš granulių gamybos funkcinė struktūra parodyta žemiau paveikslėlyje

 

Darbo su klientais procesus, kaip naujų klientų paiešką, klientų paklausimų registravimas, užduočių su klientų paklausimais planavimą, kontrolę, pasiūlymų ruošimą, užsakymų perdavimą gamybai, atlyginimų vadybininkams  apskaičiavimą nuo pardavimų pelno automatizuoja CRM posistemės.

Komercinių pasiūlymų ruošimui, gaminių  elektroniniam marketingui, bei Interneto svetainei  bus naudojamas Gamybos katalogo duomenų bazė.

Užsakymus iš pastovių klientų galima priimti ir per Interneto svetainės E-komercijos sistemą. Užsakymai pateks į gamybos planą, o jų vykdymo ataskaita klientai matys prisijungę prie Interneto svetainės.

Užsakymai iš Komercijos  posistemės pateks į gamybos užsakymų planą,. Programa suplanuos kada kokį užsakymą ant kokio įrengimo gaminti, kad visi užsakymai būtų pagaminti laiku, o gamybos resursai,-įrengimai ir darbininkai,  būtų maksimaliai panaudojami.

Tolimesniam gamybos valdymui programa suplanuos granulių, plastiko juostų ir galutinių produktų-maišelių ir dažytų juostų gamybos planus, iš kurių bus vykdomas tolimesnis šių produktų gamybos valdymas-medžiagų perdavimas į gamybą, ir apskaita, operacijų registravimas, pagamintos produkcijos automatinis pajamavimas nuskaičius sveriamos produkcijos svorį iš elektroninių svarstyklių ar spausdinant lipdukus ant pagamintos produkcijos pakuotės. Tokiu būdų via medžiagų ir pagamintos produkcijos apskaita, atlyginimų darbininkams apskaičiavimas , vyks automatiškai be apskaitos darbuotojų .

Medžiagas reikalingas gamybai, programa paskaičiuos pagal min ir max normas bei įvertindama gautus gamybos užsakymus. Iš apskaičiuoto medžiagų poreikio programa suformuos paklausimus kainų apklausai, kuriuos gavę tiekėjai galės įvesti patys kainas internetu į programos duomenų bazę. Patvirtinus užsakymą, programa suformuos ir išsiųs el. laiškus su užsakymams tiekėjams. Gavus užsakytas medžiagas nereikės įvedinėti ranka duomenų, o tik patvirtinti gavimą įrašius sąskaitos Nr..

Pasirinkus klientų užsakymą programa suformuos PVM sąskaitą faktūra, važtarašti, CMR, kartu nurašydama išvežamus produktus iš sandėlio.

Automatiškai sukurti programos medžiagų ir pagamintos produkcijos pajamavimo dokumentai, bei pardavimo sąskaitos faktūros bus perrašomos į buhalterinės apskaitos programą

Automatizavus šiuos procesus ne tik išvengsime klaidų, bet ir sutaupysime vieną apskaitininkų etatą.

 
LinkedIn -->
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt