Putoplasčio gamybos valdymo sistemos automatizuojamų procesų schema ir tarpusavio ryšiai parodyti žemiau pav.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Užsakymai užregistruoti per dabar naudojama logistikos programą, pateiks į AIVA DB, iš kurios AIVA programa suformuos užsakymų gamybai sąrašą-planą.

 

Šiame plane pasirinkus atėjusius naujus klientų užsakymus programa suformuos vidinį užsakymą putplasčio blokų gamybai įvertindama ir esamus sandėlyje.

 

Ganto grafiko planavimo programa suplanuos kada turi būti pradėti gaminti kiekvienas vidinio užsakymo gaminys bei kada turi būti pradėtas gaminti kiekvienas kliento įvertinant įrengimų darbo laiką ir apkrovimą.

 

Iš vidinių putplasčio blokų užsakymų programa suformuos užsakymų planą žaliavų perdavimui į gamybą.

Iš šio plano, pasirinkus suplanuota tam laikui užsakymą, programa parodys kokios žaliavos reikia ir kiek, o nuskenavus jos pako barkodą, perduos žaliavas į gamyba, bei tuo pačiu perduos užsakymo duomenis per naujai sukurtą interfeisą įrengimų valdymo programai, o iš jos gaus atgal informacija, kad putplasčio blokas pagamintas.

 

Gavusi šiuos duomenis programa automatiškai nurašys paskaičiuotas jo gamybai medžiagas ir užpajamuos bloką į gamybos sandėlį.

 

Kai bus realizuotas parametrų iš įrengimų įrašymas ir kaupimas Interneto serveryje, programa gautus parametrus išsaugos kaip pagaminto gaminio charakteristikas.

 

Iš gamybos užsakymų plano, pjovėjo darbo vietoje kompiuterio ekrane programa parodys suplanuotą pjovimo planą. Bei parodys kokia medžiaga-putplasčio blokus, reikia paimti gamybai.

 

Supjautos produkcijos pakuotojo darbo vietoje kompiuterio ekrane bus parodyta kokius užsakymus kada ir po kiek gaminių pakuotėje reikia pakuoti. Pakuotojas pasirinkęs užsakymą supakavęs paspaus lipduko spausdinimo komanda, o programa užpajamuos supakuota detalių kiekį, nurašys jam medžiagas-tam tikra dalį putplasčio bloko bei pakuotę.

 

 

Įvykdžius užsakymą, atėjus laikui išvežti produkciją, sandėlininkė pasirinks užsakymą, o programa automatiška atspausdins važtaraštį, arba sąskaita- faktūrą, CMRą ir nurašys išvežama produkciją iš sandėlio

 

Žaliavų ir kitų medžiagų tiekimui programa paskaičiuos trūkstamus kiekius ir suformuos pasirinktiems tiekėjams laiškus su užsakymais.

Gavus užsakytas žaliavas ir medžiagas, sandėlininkui tereikės tik patvirtinti užsakymo įvykdymą ir įrašyti gauto dokumento Nr. ir datą. Programa užpajamuos žaliavas į pasirinktą sandėlį, atspausdins lipdukus su barkodais.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2024 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt